gry terenowe na Roztoczu

Temabuidling Roztocze lubelskie

Roztocza Czar!

Grupy wyruszają i wracają z tego samego punktu w Suścu (ulica Turystyczna), w 15 minutowym odstępie czasowym. Po drodze mają do wykonania 14 zadań. Są to zadania sprawnościowe, łamigłówki, a też rozpoznanie smaków trunków ukrytych w lesie. Gra nawiązuje do legend roztoczańskich, co dodatkowo zainteresuje uczestników. Nad grupą przez całą trasę czuwa opiekun.

Czas trwania: 2-3 godziny
Długość trasy: ok. 5 km

Gra terenowa Roztocze

Szast - czas na las!

Wyruszacie na Roztocze i chcecie, aby gra przebiegała w jego najbliższym otoczeniu? Nie ma problemu! Po rozpoznaniu terenu zaproponujemy odpowiednie zadania. Będzie to scenariuszu, w którym wszystkie grupy wyruszą jednocześnie. Do odnalezienia i wykonania zaproponujemy 16 punktów zaznaczonych na mapie, to zadania sprawnościowe, integracyjne i łamigłówki, niektóre z zadań nawiązują do słowiańskich bożków i bestii. Końcowe, 17 zadanie, znajduje się w punkcie startowym, wiąże się z otworzeniem starodawnej skrzyni, w której znajduje się coś, co zachęci do powrotu na Roztocze.

Czas trwania: 1,5-2,5 godziny
Długość trasy: ok. 3 km

Tembuilding firmy lubelskie

Roztocze nocą

Nocna gra terenowa z elementami survivalu dla odważnych! Czas wyruszyć na roztoczańskie łowy nocą! Może uda się spotkać wilka lub łosia? Gra przebiega niedaleko rzeki Jeleń, zadania, które należy wykonać należy najpierw odszukać. Uczestnicy zostają wyposażeni w odpowiedni sprzęt - latarki, tablety z GPSem, apteczka, lornetka itp. Podczas gry uczestnicy sami muszą odnaleźć poszczególny punkty, poprzez odpowiednie wyznaczenie trasy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa opiekun. Istnieje możliwość wydłużenia trasy.

Czas trwania: 1,5 -2,5 godziny

Długość trasy: ok. 4 km

Gra terenowa integracja

Za-szumi, że hej!

Grupy wyruszają z punktu startowego w Suścu, gra kończy się natomiast w Rezerwacie Szumy nad Tanwią. Trasa gry przeplata się z najpiękniejszym roztoczańskim szlakiem - niebieskim, co zagwarantuje uczestnikom niesamowite widoki. Przez całą grę do rozwiązania jest aż 25 zadań! Po drodze każda z grup ma 15-20 minutową przerwę przy ognisku. Większość zadań jest zadaniami sprawnościowymi. Istnieje możliwość stworzenia pytań nawiązujących do konkretnej firmy, pracowników lub projektu.

Czas trwania: 3-5 godzin
Długość trasy: ok. 9 km

Rozwerowa gra terenowa roztocze

Rowerowa gra terenowa

Kryminalna gra terenowa roztocze

Kryminalna gra terenowa w lesie!

Rodzinna gra terenowa roztocze

Rodzinna gra terenowa

Wieczór panieński na Roztoczu

Wieczory panieński i kawalerskie

Czym są gry terenowe?

To najlepszy sposób na odkrywanie nieznanych zakątków, pięknych roztoczańskich lasów, jednocześnie to aktywny wypoczynek na Roztoczu, team building i dawka dobrej zabawy! 
Nasze gry terenowe najczęściej odbywają się i startują z Suśca, jednak organizujemy także gry na terenie wskazanym przez klienta. 
Uczestnicy zabawy zostają podzieleni na grupy, gra toczy się według konkretnego scenariusza. Zadaniem osób biorących udział w grze, jest pokonanie specjalnie przygotowanej trasy. Na wyznaczonym szlaku znajdują się punkty z zadaniami o charakterze integracyjno-sportowym i zręcznościowym oraz szyfry i zagadki logiczne.
Gry przebiegają przez najpiękniejsze roztoczańskie lasy, niedaleko szlaku żółtego, prowadzącego do Wodospadu Jeleń na Tanwi, szlaku niebieskiego, który prowadzi do Rezerwatu Szumy nad Tanwią czy czerwonego idącego do Rezerwatu Czartowe Pole, co gwarantuje niesamowite widoki! 
Grupy zostają wyposażone w niezbędny sprzęt, rywalizują ze sobą i zbierają punkty przez całą trasę, zespoły muszą ze sobą współpracować, dzięki czemu gry terenowe sprawdzają się jako team building i integracja dla pracowników.
Dla zwycięzców przewidziane są drobne upominki.
Czas trwania gry jest orientacyjny, to jak długo będzie trwało przejście zależy od ilości osób w grupie, ich zaangażowania i szybkości wykonywania poszczególnych zadań.
Agencja eventowa roztocza czar

Kontakt

Tel. +48 798 598 630

kontakt@roztoczaczar.pl

Tutaj też możesz kliknąć!