atrakcje na event

Koło fortuny

Zabawa polega na – jakże by inaczej – kręceniu kołem! 

Koło ma wiele planszy, każda z nich oznacza co innego, niebieskie plansze oznaczają zadania, różowe natomiast pytania. Na kole znajdują się także plansze z ikonami, które oznaczają zadania specjalne, między innymi – odgadywanie smaku roztoczańskich nalewek i innych przetworów czy np. sprawdzanie tego, co ukryło się w czarnej skrzynce.

Zadania, często wykonywane są przez całą grupę. Drużyny zbierają punkty dla swojego zespołu, a dla wygranych czeka nagroda, która sprawdzi się idealnie podczas dalszej części wieczoru.

Maszyna Goldberga

Czym jest Maszyny Goldberga? To zabawa przypominająca nieco domino, jednak tutaj popularne klocki zastępują przeróżne mechanizmy, których odpowiednie ułożenie ma wprawić w ruch kolejne elementy układu. Każda budowla uczestników zabawy ma samoistnie napędzać, doprowadzając do spektakularnego finału.

Momentem kulminacyjnym jest uroczyste uruchomienie Maszyny Goldberga, to moment w którym sprawdzamy czy uczestnikom zabawy udało się stworzyć sprawnie działającą, napędzając się wzajemnie konstrukcję.

 

 

Wine and Paint

Czas na relaks! I to podwójny, dlatego połączymy przyjemne z pożytecznym! Spotkanie wine and paint polega na degustacji najlepszych win z lokalnych roztoczańskich winnic, co na pewno wyzwoli artystyczne zdolności, które następnie będzie można przelać na płótno! Uczestnicy dostają podobrazia, farby, pędzle, fartuchy i oczywiście kieliszki wypełnione lokalnym, roztoczańskim winem. Teraz już czas na to, aby sprawdzić jakie zdolności w nich drzemią! Jeśli po całodniowym szkoleniu, szukacie rozrywki dla swoich pracowników, która pozwoli im na chwile relaksu, degustacje roztoczańskiego wina, a na dodatek na pamiątkę z wyjazdu w postaci własnoręcznie stworzonego obrazu to spotkanie Wine and Paint jest najlepszym rozwiązaniem!

Olimpiada firmowa

Igrzyska olimpijskie były niezwykle ważnym wydarzeniem już w starożytnych czasach. Postrzegane były wtedy za najszlachetniejszą formę rywalizacji.

Jak wielką wagę dla tamtejszej kultury były te zawody sportowe może świadczyć fakt, że na czas ich trwania przerywano wojny!

Olimpiada firmowa, ma zadanie wywołać sporo uśmiechów, ale także nieco rozruszać towarzystwo!

Nasza olimpiada jest nie do końca poważną wersją igrzysk, na uczestników czekają nietypowe zadania – jednym słowem sporo uśmiechu!

Kolacja z dreszczykiem

Myster Murder Dinner to idealny sposób, aby zwykła kolacja stała się niebanalną atrakcją dla Twoich pracowników, jednocześnie nie przeszkadzając im w posiłku.

Przed kolacją każdy z uczestników dostaje tajemniczą przesyłkę, dostarczoną do pokoju. Przesyłka zawiera zaproszenie na kolacje, specjalny strój i krótki opis postaci, w którą na ten wieczór zamienia się odbiorca.

Wszyscy zainteresowanie spotykają się przy wspólnym stole, gdzie prowadzący, krótko informuje na czym polega zabawa. Jednak jeszcze przed posiłkiem dowiadują się, że wśród nich jest morderca. Podczas kolacji każdy opowiada o postaci, w którą się wcieliły.

Po skończonej kolacji uczestnicy odnajdują coraz to nowe wskazówki, które znajdują się w całym hotelu. Ich zadaniem jest wskazanie osoby, która jest mordercą. Kolacja z nutą grozy zapadnie na długo w pamięci uczestników!

Zwariowani konstruktorzy

Uczestnicy są podzieleni na kilka drużyn (około 6-10 osobowych), które zostają zaopatrzone w odpowiednie rekwizyty — kartony tekturowe, farby, spraye, taśmy, markery, nożyczki itp. Ich zadaniem jest budowa nietuzinkowego pojazdu. Uczestnicy muszą wykazać się kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole. Kwintesencją zabawy jest wyścig zbudowanymi pojazdami po wyznaczonej trasie.

Warsztaty tworzenia świec

Warsztaty tworzenia świec pozwolą na stworzenie własnego egzemplarzu.
Świece wzbogacone będą specjalnymi olejkami eterycznymi.
Świece z naturalnych składników, stanowią
znakomitą alternatywę dla świec parafinowych, które w trakcie spalania wydzielają toksyczne substancje. Woski sojowe, rzepakowe bądź pszczele są bezpieczne dla naszego zdrowia. Takie świece palą się znacznie dłużej niż standardowe. Możliwa jest personalizacja szkieł, pojemników, a nawet etykiet, a to sprawi, że Wasze świece będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Warsztaty ceramiczne

Na warsztatach ceramicznych zmierzycie się z gliną! Praca z tym materiałem otwiera umysł i harmonizuje. Ułatwia także kontakt z samym sobą, pozwala na oderwanie się od codzienności, a dodatkowo zapewnia sporo frajdy! Warsztaty lepienia z gliny stymulują myślenie abstrakcyjne i Twoi pracownicy na pewno będą zadowolenie z tak kreatywnego spędzania czasu.

Warsztaty roztoczański las

Ekosystemy zamknięte w szkle to niezwykły dodatek do naszych mieszkań,
domów czy biur. Są mało wymagające i wręcz idealne dla tych którzy chcą mieć swój własny kawałek lasu. Podczas naszych warsztatów opowiemy jak tworzy się “lasy w szkle” i jak o nie dba, aby były z nami jak najdłużej. Do dyspozycji kursantów mamy słoje lub butle, podłoża, drenaż, kamyczki, dekoracje, mech, rośliny i inne dodatki. Warsztaty pozwolą na długą pamiątkę z roztoczańskiej krainy.

Warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie to czas, w którym można dać ponieść się rytmom! To spotkanie możemy przeprowadzi na łonie natury, aby wsłuchać się w otaczające dźwięki!
Zaczniemy od wspólnej rozgrzewki, szukając odpowiedniej meloidii. W trakcie spotkania zrealizujemy wspólne zabawy i animacje rytmiczne, a na zakończenie stworzymy muzyczne show.

Spływy kajakowe po rzece Tanew

A może spływ kajakowy po rzece Tanew? Zapraszamy do zaprzyjaźnionej firmy Kajaki Susiec, która na pewno dobrze się Wami zaopiekuje!  

EVENT FIRMOWY Z ATRAKCJAMI DLA PRACOWNIKÓW?

Dopasowane
do uczestników!

Powiedz nam kim jesteście, a my dopasujemy nasze atrakcje do Waszej grupy, każdy znajdzie podczas nich coś dla siebie!

Integracja zespołu!

Naszym celem jest to, aby wszyscy uczestnicy bawili się doskonale!

Podnieś swoją energię!

Po całym dniu wykładów przyda się nieco podreperować ekipę i przekazać im sporą dawkę dobrej energii!

Ćwicz mózg, dobrze się bawiąc!

Nasze atrakcje pozwolą na to, aby nieco poćwiczyć mózg! Zadania, zagadki, łamigłówki - mamy to!

Kontakt

Tel. +48 798 598 630

kontakt@roztoczaczar.pl

Tutaj też możesz kliknąć!